Zdjęcie plaży w Trzęsaczu Zdjęcie z lotu ptaka Zdjęcie basenu

Wczasy nad morzem - Rewal, Trzęsacz

Firma Turystyczno - Handlowa "ORKA" Radosław Kmita
72-344 Rewal, Trzęsacz, ul. Kamieńska 13, woj. zachodniopomorskie
NIP: 8571786699

Jest wiele powodów, dla których warto wybrać ośrodek rehabilitacyjny Orka. Wczasy nad morzem to rewelacyjny pomysł na wypoczynek, naładowanie baterii, ale i odwiedzenie licznych atrakcji turystycznych – i to nie tylko w Trzęsaczu, gdzie mieści się nasz hotel. Nieopodal bowiem leży Rewal i wiele innych miejscowości z licznymi zabytkami i współczesnymi lokalami doskonałymi również dla wielbicieli aktywnego urlopu.

Do najciekawszych miejsc należą ruiny starego kościoła na klifie, z którymi wiąże się intrygująca legenda. Warto też odwiedzić latarnię morską w Niechorzu, a także odbyć podróż kolejką wąskotorową. Obowiązkowym punktem wycieczki jest Park Wieloryba z największym w Europie modelem płetwala błękitnego – niekwestionowanego króla oceanów – oraz innych żyjących w podwodnym świecie stworzeń. Ponadto można tu zagrać w minigolfa, poszaleć w parku linowym i skorzystać z wielu innych atrakcji.

Nasz ośrodek rehabilitacyjny nad morzem to doskonała baza noclegowa zarówno na aktywne, jak i leniwe wczasy. Zapraszamy do rezerwacji miejsc!

Oferty specjalne